Виробничі потужності


Власна потужна матеріально-технічна база, яка необхідна для провадження операцій у сфері поводження з небезпечними відходами, робить компанію ЕКО НОВА майже єдиним підприємством на території України, яке в повному обсязі відповідає своїм ліцензійним умовам та спроможна суттєво покращити загальній екологічний стан як регіону, де розташоване, так, в перспективі, і країни в цілому.

 

Виробничі площі.

Утилізаційний, термічний цех, загальною площею 1000м2 із наступним технологічним обладнанням:

 

Подрібнювач WEIMA WSM 360/900

Шредер підходить для подрібнення різних матеріалів у високоякісний подрібнений матеріал.

Ножова дробарка підходить для подрібнення різних синтетичних матеріалів у високоякісний подрібнений матеріал. Оброблятися можуть, наприклад, матеріали видувного формування (ПЕТ-пляшки, ПЕ / ПП-пляшки. каністри або бочки), міцні матеріали (наприклад, товстостінні труби).

agregat1

 

 

Мийно-сушильний комплекс для забруднених відходів Nazarov sistems

  • Агрегат попередньої відмивання з баком для води і забруднень;
  • Агрегат основної відмивання з баком оборотної води;
  • Агрегат сушки;
  • Вивантажний циклон;

Комплекс призначений для відмивання і сушіння полімерної сировини з сильними і надсильними типами забруднень (в т.ч. з полігонів). Додатково можна додавати, в агрегат попередньої відмивання і в бак оборотної води, реагенти та миючі засоби для очищення сировини від жиру, масла, продуктів нафтохімії і т.п. Так само в комплекс вбудований агрегат міні-флотації, для видалення металевих і т.п. чужорідних предметів.

 

Весь комплекс МСК ЗОТ 800Н виготовлений з високоякісної, нержавіючої сталі, марки AISI 304 (Іспанія).

MCK800h

 

Принцип дії МСК ЗОТ 800Н:

Вихідний подрібнений матеріал примусово всмоктується з подрібнювача (шредера) в агрегат попередньої відмивання (1), через трубу подачі (а), проходячи по перфорованим сепараторам. відбувається його попередня відмивання від забруднень (залежно від ступеня забруднення можна додавати у воду миючий засіб). Відпрацьована вода стікає в бак для води і забруднень, який розташований під агрегатом. Далі матеріал подається в агрегат основний відмивання (2), де відбувається його інтенсивна відмивання, далі активатором, через трубопровід (в), матеріал з водою подається в перфоровані колесо, де відбувається зневоднення матеріалу, після чого, примусово через вихідну трубу (г), відмитий матеріал надходить в агрегат сушки (3). Проходячи по турбулентно-гравітаційним сепараторам, відбувається його інтенсивне висушування, після чого чистий сухий матеріал подається через вивантажний циклон в біг-бег або в бункер — накопичувач гранулятора, агломератор.

MCK800h-2

14

09

Утилізатор термічний УТ 3000 з допалюванням вихідних газів.

Утилізаційний потенціал — до 300 тон/міс небезпечних відходів;

Утилізаційний комплекс високотемпературного спалювання є високотехнологічним устаткуванням для екологічно безпечного знищення твердих побутових, промислових (у тому числі забруднених нафтою, осадами стічних вод), медичних, біоорганічних, фармацевтичних, харчових відходів.

Високотемпературний утилізатор це:

  • висока екологічність технологічного процесу
  • унікальна установка з допалюванням вихідних газів
  • зменшення маси відходів на 90%
  • 100% знезараження
  • продуктивність — 430 кг/год.

t60091904

03

Газове обладнання для скропленого газу ємністю 10 тис. л.;

Автотранспортний парк з автонавантажувачами;

Агломератор;

Станковий парк;

Складські площі; 

Котлове приміщення;

Зона озеленення.