Соціальна відповідальність


Діяльність компанії «ЕКО НОВА» ґрунтується на засадах реалізації принципів соціальної відповідальності перед місцевою громадою міста Баранівка, та перед усіма громадянами України.

Компанія «ЕКО НОВА» бачить свою роль у розвитку Баранівської громади у наступному:

  • створення робочих місць:
  • наповнення місцевого бюджету;
  • підвищення кваліфікації та професійний розвиток співробітників;
  • підвищення безпеки праці;
  • можливості гармонійного розвитку працівників і членів їх родин
  • розвиток інфраструктури Баранівки;
  • розвиток науки технологій та інновацій;
  • розвиток місцевого самоврядування, тощо.

baranovka3a

Компанія «ЕКО НОВА» розуміє, що в сучасних умовах національного піднесення та економічної кризи в Україні питання соціальної відповідальності є дуже актуальним. Для компанії «ЕКО НОВА»  соціальна відповідальність – це, перш за все, високоморальна діяльність, відповідальність перед суспільством, державою, і особливо свідоме виконання своїх обов’язків перед співгромадянами та мешканцями міста Баранівка.

Тому компанія «ЕКО НОВА» це відповідальність не тільки за створення робочих місць, та наповнення місцевого бюджету, але й екологічна відповідальність.

Компанія «ЕКО НОВА» розуміє, що корпоративна соціальна відповідальність(в т.ч. і екологічна), повинна нести необхідну суспільству користь. Тому компанія не тільки створює нові робочі місця, але й займається тим що очищає нашу українську землю від шкідливих відходів.

Саме тому компанія зробила великі капіталовкладення в найсучасніше обладнання. Технології та температура обробки відходів дозволяють компанії казати, що вона дійсно робить чистіше нашу землю.

Саме тому лозунг компанії «ЕКО НОВА» — НЕ ДОЗВОЛИМО УКРАЇНІ ПЕРЕТВОРИТИСЬ НА СМІТНИК! «ЕКО НОВА» — ми знищуємо неорганічні відходи найбільш екологічним шляхом, ми робимо нашу країну чистіше.

Експерти відзначають, що підприємства з переробки відходів це найбільш прогресивна та затребувана галузь. Розвиток компанії «ЕКО НОВА» буде слугувати розвитку усього регіону. Не тільки Баранівського району, але й всієї Житомирської області.

Слід відзначити, що сучасні технології дозволять будувати підприємства по утилізації відходів навіть у центрах великих міст.

На фото сміттєпереробний завод Шпіттелау, Відень, Австрія та будівля сміттєпереробного заводу в Швандорфі, Німеччина.

viena10

Schwandorf_26