Про підприємство


img_banner_recycle_more

Вітаємо вас на сторінці ЕКО НОВА  — сучасного, орієнтованого на Європейські стандарти підприємства з широкими діловими зв’язками.

Наша основна робота спрямована на зниження обсягів накопичення та переробку відходів в Україні з мінімальною шкодою для навколишнього середовища. Основними принципами роботи Підприємства є високий професіоналізм, якісне надання послуг для досягнення гарантованого результату, сервісний супровід на кожному етапі співпраці, повний цикл послуг екологічного характеру, робота в рамках чинного законодавства в сфері екології.

З огляду на сучасне екологічне становище в Україні, з метою захисту навколишнього природного середовища в контексті сталого розвитку та задля покращення якості життя,  ЕКО НОВА працює в інтересах збереження екології, в тому числі шляхом інформування та надання безкоштовної консультаційної допомоги утворювачам небезпечних відходів всіх форм власності, а також співпраці з міжнародними природоохоронними екологічними організаціями.

Підприємство ЕКО НОВА розташоване у районі з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням, виробничі об’єкти відповідають усім нормам екологічного законодавства, про що свідчать наявні дозвільні документи.